Obyvatelia Kosova masovo utekajú do členských štátov Európskej únie, neočakávajú zlepšenie v krajine.

22. apr. 2019 | Nekomentovaný výber

Priština 22. apríla 2019 (HSP/Ruserbia/Foto: Facebook)   Mnohí obyvatelia Kosova nechcú zostať vo vlastnom štáte, ktorý pre nich „starostlivo“, aj keď nezákonne a krvilačným spôsobom vybudoval Západ, a utekajú do členských krajín Európskej únie. Podľa informácií prištinského inštitútu EPIK, od roku 2008 do roku 2018 celkovo 344 660 občanov Kosova, číže prakticky 20% obyvateľstva krajiny, emigrovalo do krajín …

Source: Obyvatelia Kosova masovo utekajú do členských štátov Európskej únie, neočakávajú zlepšenie v krajine – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.