Líder kandidátky do EP za Progresívne Slovensko, Michal Šimečka: „Slovensko potrebuje migrantov“. 

20. apr. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 20. apríla 2019 (HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   Podľa prieskumov druhá najsilnejšia politická strana Progresívne Slovensko otvorene podporuje migráciu. Líder ich kandidátky do europarlamentu Michal Šimečka tvrdí, že Slovensko potrebuje migrantov hlavne z ekonomických dôvodov Ultraliberálna strana Progresívne Slovensko sa vďaka novozvolenej prezidentke Zuzane  Čaputovej, ktorá ju zviditeľnila, stáva jednou z najsilnejších politických strán na Slovensku. …

Source: Líder kandidátky do EP za Progresívne Slovensko, Michal Šimečka: „Slovensko potrebuje migrantov“ – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.