Byl Assange prodán Američanům? Ekvádor spustil proti zakladateli WikiLeaks kampaň založenou na očerňování jeho charakteru.

17. apr. 2019 | Nekomentovaný výber

Sotva se svět dozvěděl o zatčení Juliana Assange poté, co mu ekvádorský prezident Lenín Moreno zrušil azyl, jejž mu udělila předchozí hlava státu Raffael Corea, začala světové média zaplavovat špína na zakladatele WikiLeaks. Nejnovější články tak trochu oživují ducha Rudého práva, kde se oponenti pomlouvali obzvláště zavrženíhodným stylem. Julian Paul Assange (47) publikoval tajné dokumenty, […]

Source: Byl Assange prodán Američanům? Ekvádor spustil proti zakladateli WikiLeaks kampaň založenou na očerňování jeho charakteru – Časopis Šifra

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.