Gašpar: Pán Ľuboš Blaha, nie ste v tom sám! Podávam trestné oznámenie na administrátorov stránky Zomri.

16. apr. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 16. apríla 2019 (HSP/Foto:TG)   Nie vždy a vo všetkom sa názorovo zhodnem s Ľubošom Blahom. Chcem mu však v boji s ultraliberálnym svetom vyjadriť verejnú podporu a odkázať mu, že aj nás je viac Už dlhšiu dobu si všímam, ako sa vyvíjala stránka „Zomri“ a jej činnosť. Od satiry, ktorá reagovala na bežné ľudské …

Source: Gašpar: Pán Ľuboš Blaha, nie ste v tom sám! Podávam trestné oznámenie na administrátorov stránky Zomri – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.