Kiska sa teší na stranícku politiku. Je ako dieťa, myslí si Baránek. Podľa Matoviča Kiska tak trochu klame sám seba.

15. apr. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 15. apríla 2019 (HSP/Foto:SITA-Branislav Bibel)   Prezident Andrej Kiska ešte počas svojho mandátu narušil nestraníckosť najvyššej ústavnej funkcie v štáte a vyhlásil, že sa stane lídrom novej politickej strany, ktorej cieľom bude prevziať moc od súčasnej vládnej garnitúry. Od mnohých politikov a analytikov si tým vyslúžil ráznu kritiku Andrej Kiska v nedávnej diskusnej relácii …

Source: Kiska sa teší na stranícku politiku. Je ako dieťa, myslí si Baránek. Podľa Matoviča Kiska tak trochu klame sám seba – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.