Američania budú zo zničeného Assangea tvrdo páčiť všetky dôležité informácie.

13. apr. 2019 | Nekomentovaný výber

Washington 13. apríla 2019 (HSP/Wikipedia/Refresher/Foto:TASR/AP/PA-Victoria Jones)   Američania už požiadali Britániu o vydanie Assangea a Hillary Clintonová už vyhlásila, že Assange musí za to, že zverejnil americké plány platiť. Okrem Američanov však existujú zatykače na Assangeho aj vo Švédsku a Británii, šanca, že by politici týchto krajín však Assangea do USA nevydali je minimálna Pritom …

Source: Američania budú zo zničeného Assangea tvrdo páčiť všetky dôležité informácie – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.