V Nemecku vyhlásili, že americké sankcie porušujú medzinárodné právo.

12. apr. 2019 | Nekomentovaný výber

Berlín 12. apríla 2019 (HSP/Sputnik/Foto:Sputnik-Alexandr Demyanchuk)   Šéf Východného výboru nemeckej ekonomiky Michael Harms v rozhovore pre OWC vyhlásil, že americké sankcie voči európskym spoločnostiam, ktoré obchodujú s Ruskom, sú z pohľadu medzinárodného práva nezákonné Podľa Harmsa niekoľko balíkov amerických sankcií nemá presný politický cieľ a sú spojené len s obhajovaním ekonomických záujmov USA v …

Source: V Nemecku vyhlásili, že americké sankcie porušujú medzinárodné právo – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.