Hnutie SME RODINA – Boris Kollár podpísalo vstup do hnutia Európa národov a slobody

11. apr. 2019 | S EÚ a nikdy inak

Vo februári 2019 po niekoľkomesačných rokovaniach hnutie SME RODINA – Boris Kollár podpísalo vstup do hnutia Európa národov a slobody, ktorého spoluzakladateľom je práve Matteo Salvini. Hnutie ENF (Európa národov a slobody) je iniciátorom veľkej aliancie “Európska aliancia ľudí a národov” (EAPN), ktorá má ambíciu byť najväčšou frakciou v Európskom parlamente po voľbách 25. mája 2019.

Našim heslom v týchto eurovoľbách je slogan “Menej Bruselu, viac zdravého rozumu”, čo je v súlade so smerovaním tejto iniciatívy, ktorá vychádza z hesla “V ústrety zdravému rozumu Európa, ľudia sa prebúdzajú”. Všetci oslovení zakladajúci členovia iniciatívy sú za zachovanie projektu EÚ ale zároveň sú presvedčení, že pri základných rozhodnutiach je nutné používať zdravý rozum tak, ako si ho predstavuje zároveň väčšina európskej populácie.

Zdroj: https://hnutie-smerodina.sk/aktuality/matteo-salvini-strategicke-partnerstvo-s-hnutim-sme-rodina-boris-kollar/

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.