Deutschland! Nový klip skupiny Rammstein vyobrazuje vyhlazování bílé rasy a podobu „nové Evropy“ 

11. apr. 2019 | Nekomentovaný výber

Deutschland! Nový klip skupiny Rammstein vyobrazuje vyhlazování bílé rasy a podobu "nové Evropy"  1Internetem v posledních dnech otřásá nejnovější klip slavné skupiny Rammstein, který zachycuje celou historii a současnost Německa, přičemž se nevyhýbá ani etapám, na něž by Němci (i ostatní) raději zapomněli. Klip je to naprosto geniální a má tolik vrstev, až přechází zrak. V devítiminutovém videu ukryla kapela, která je známá tím, že se nebojí ukázat i věci, […]

Source: Deutschland! Nový klip skupiny Rammstein vyobrazuje vyhlazování bílé rasy a podobu „nové Evropy“ – Časopis Šifra

Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov.
Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.

Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná. Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet.

Ďakujeme každému z Vás za podporu.

0 komentárov

O slobode spoločnosti 14 – Ako sa postaviť k médiám ?

hosť : Mgr. Peter Marman, PhD.
moderuje : Boris Koroni

Nový archív LBRY

blank

Najnovšie články

blank
Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
blank
blank
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
blank
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.