Čo sa to deje v Líbyi? Západné mocnosti nariekajú, a to pre ich záujmy spravidla neveští nič dobré. A čo to bude znamenať pre nás?

9. apr. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 9. apríla 2019 (HSP/Foto:SITA/AP-Mohamed Ben Khalifa, File)   Krajina, ktorú pred ôsmimi rokmi Západ rozvrátil a umožnil banditom zabiť jej vodcu, sa možno opäť zjednotí. Generál Chalífa Haftár sa rozhodol dobyť hlavné mesto ovládané prozápadnou „demokratickou“ vládou Bývalý líbyjský vodca Muammar Kaddáfí, masmédiami označovaný za teroristu a diktátora, bol v skutočnosti výnimočný muž. Robil …

Source: Čo sa to deje v Líbyi? Západné mocnosti nariekajú, a to pre ich záujmy spravidla neveští nič dobré. A čo to bude znamenať pre nás? – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.