Škandalózna zmluva s Američanmi: Kto tu teda klame, Gajdošovci či Lajčákovci? 

8. apr. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 8. apríla 2019 (HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian)   Minulotýždňové zasadnutie európskeho výboru NR SR prinieslo viac otázok ako odpovedí: obidve dotknuté ministerstvá sa vyhovárajú jedno na druhé, že oni za to nemôžu. Zdá sa však, že maslo na hlave má minister-neminister Lajčák. Text zmluvy zatiaľ nikto nechce zverejniť, poslanec Paška hovorí o „brutálnom škandáli“ Na minulotýždňovom …

Source: Škandalózna zmluva s Američanmi: Kto tu teda klame, Gajdošovci či Lajčákovci? – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.