Sociologický prieskum britskej agentúry YouGov: Obyvatelia Európy stále menej podporujú NATO.

7. apr. 2019 | Nekomentovaný výber

Londýn 7. apríla 2019 (HSP/Foto: Screenshot YouGov)   V priebehu posledných rokov obyvatelia Európy stále menej podporujú NATO. Na podobný záver prišli odborníci britského inštitútu YouGov po sociologickom prieskume, ktorý uskutočnili. Výsledky prieskumu komentoval na portáli spoločnosti YouGov analytik Matthew Smith. Podotkol, že ešte pred dvomi rokmi viac ako dve tretiny obyvateľov Nemecka podporovali členstvo svojej …

Source: Sociologický prieskum britskej agentúry YouGov: Obyvatelia Európy stále menej podporujú NATO – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.