Lajčák priznal, že situácia v Jemene je najhoršou humanitárnou katastrofou na svete. Kto to však spôsobil a prečo sú všetci tak ticho? 

4. apr. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 4. apríla 2019 (HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian)   Na nedávnom zasadnutí Výboru Národnej rady SR pre európske záležitosti minister zahraničných vecí Miroslav Lajčák informoval poslancov aj o situácii v Jemene ako o najhoršej humanitárnej katastrofe na svete. Prečo je však okolo nej také ticho? Lajčák na Výbore NR SR pre európske záležitosti pred poslancami vyhlásil: „Situácia …

Source: Lajčák priznal, že situácia v Jemene je najhoršou humanitárnou katastrofou na svete. Kto to však spôsobil a prečo sú všetci tak ticho? – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.