Zvykajte si na dvojakú kvalitu! Europoslanci ju namiesto zákazu v niektorých prípadoch povolili.

3. apr. 2019 | Nekomentovaný výber

Praha 3. apríla 2019 (HSP/Sputnik/Foto:Sputnik-Pavel Palamarchuk)   V utorok europoslanci vo výbore pre vnútorný trh hlasovali o smernici, v ktorej sa okrem iného rieši dvojaká kvalita potravín. A podľa posledného znenia to vyzerá, že dvojitá kvalita bude za určitých podmienok dovolená. Informuje o tom blesk.cz O probléme, že sa v Českej ri Slovenskej epublike a …

Source: Zvykajte si na dvojakú kvalitu! Europoslanci ju namiesto zákazu v niektorých prípadoch povolili – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.