Rafaj: Nechápem tú eufóriu po voľbách „hlavy oligarchov a poradcov.“ Všetci sme na jednom Titaniku. Tí hore sa budú nejaký čas zabávať, tí dole by mali rýchlo začať plátať diery.

1. apr. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 1. apríla 2019 (HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   Podľa šéfa Inštitútu národnej politiky Rafaela Rafaja by sa tie politické sily, ktoré neuspeli v prezidentských voľbách mali čo najskôr spamätať a “začať plátať diery na svojej lodi”. Spoločnosť je podľa neho tak roztrieštená, že ani v tábore víťazov nie je priestor na eufóriu. Rafaj uviedol, že naozaj …

Source: Rafaj: Nechápem tú eufóriu po voľbách „hlavy oligarchov a poradcov.“ Všetci sme na jednom Titaniku. Tí hore sa budú nejaký čas zabávať, tí dole by mali rýchlo začať plátať diery – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.