Francúzsko sa chystá na vlnu protestov, jeden z organizátorov dostal pokutu.

29. mar. 2019 | Nekomentovaný výber

Paríž 29. marca 2019 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Thibault Camus)   Organizátori protivládnych protestov vo Francúzsku pripravujú na túto sobotu už v poradí 20. “dejstvo” svojich protestov. Avizované sú zhromaždenia “žltých viest” v Paríži, ako aj vo veľkých mestách Bordeaux, Toulouse či Lyon, ale aj v menších mestách, napríklad v Agene či Saint-Étienne Ako informoval na svojom webe denník …

Source: Francúzsko sa chystá na vlnu protestov, jeden z organizátorov dostal pokutu – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.