Pred 20 rokmi im Juhoslávia nedovolila postaviť základne, tak ju zničili. Teraz chcú budovať základne aj u nás, zatiaľ sme to nedovolili. Čo nás to bude stáť? 

28. mar. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 28. marca 2019 (HSP/Foto:TASR-Ivan Majerský)   V týchto dňoch uplynulo dvadsať rokov od agresie NATO voči Juhoslávii. Vtedy sme im dovolili prelety ponad naše územie, dnes tu chcú mať základne. Zatiaľ sme to nepovolili, ale odoláme ich tlaku? A čo sa stane, ak áno? Ktože to pred dvadsiatimi rokmi hrubo porušil medzinárodné právo a …

Source: Pred 20 rokmi im Juhoslávia nedovolila postaviť základne, tak ju zničili. Teraz chcú budovať základne aj u nás, zatiaľ sme to nedovolili. Čo nás to bude stáť? – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.