Na Slovensku má vzniknúť Koordinačné centrum pre boj s prejavmi extrémizmu a šírenia propagandy. Podporu k národnému cíteniu tam však nenájdete.

28. mar. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 28.marca 2019 (HSP/Foto:TASR- Martin Baumann)   Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR v spolupráci s Ministerstvom vnútra a Katolíckou univerzitou v Ružomberku pripravuje Národný projekt – Systematická podpora v boji proti prejavom extrémizmu a šíreniu propagandy v SR, ktorého súčasťou bude aj vznik Koordinačného centra Prijímateľom projektu Systematická podpora v boji proti prejavom extrémizmu a šírenia propagandy v SR je …

Source: Na Slovensku má vzniknúť Koordinačné centrum pre boj s prejavmi extrémizmu a šírenia propagandy. Podporu k národnému cíteniu tam však nenájdete – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.