Je iba náhoda, že sa v internetových diskusiách objavili stovky výziev odrádzajúcich ľudí od voľby v druhom kole?

27. mar. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 27. marca 2019 (HSP/Foto:TASR-Radovan Stoklasa)   Ak prídu národne orientovaní voliči v dostatočnom počte k druhému kolu volieb, kandidátka jednej zaoceánskej ambasády, mimovládok, masmédií a bratislavskej kaviarne určite prehrá. Režiséri hry to veľmi dobre vedia a pochopili správne, čo treba urobiť: zaplaviť internet výzvami, aby vlastenci nešli voliť Preto nastala chvíľa, keď bolo treba …

Source: Je iba náhoda, že sa v internetových diskusiách objavili stovky výziev odrádzajúcich ľudí od voľby v druhom kole? – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.