Prvé vážne podozrenia z nezákonnosti kampane Čaputovej. Za spoty na Markíze mal za ňu platiť progresívec Truban.

26. mar. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 26. marca 2019 (HSP/Foto:SITA-Petit Press)   Posledný týždeň pred druhým kolom prezidentských volieb vrcholí aj kampaň dvoch zostávajúcich kandidátov Zuzany Čaputovej a Maroša Šefčoviča, V rámci nej si kandidáti platia aj televízne, printové či internetové reklamy, ktoré sa započítavajú do celkového rozpočtu kampane. Podľa zverejnených informácií blogera Igora Melichera boli Čaputovej spoty v televízii …

Source: Prvé vážne podozrenia z nezákonnosti kampane Čaputovej. Za spoty na Markíze mal za ňu platiť progresívec Truban – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.