Poliačik po smrti Štefana tvrdí, že“náckovia“ vyvolávajú konflikt a nenávisť v Dobšinej. Vraj si treba zobrať príklad „z lásky“, ktorú po vražde 50 ľudí prezentovala premiérka Nového Zélandu.

25. mar. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 25. marca 2019 (HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   Hnutie ĽSNS organizovalo v nedeľu 24. marca v Dobšinej spomienkové zhromaždenie, na ktorom sa zúčastnilo niekoľko sto občanov a ktoré bolo vyvrcholením udalosti, ktorá otriasla Slovenskom v uplynulých dňoch. V sobotu 16. marca 22-ročný Ondrej dobil 28-ročného Štefana na smrť len pár dní po tom, ako bol prepustený z …

Source: Poliačik po smrti Štefana tvrdí, že“náckovia“ vyvolávajú konflikt a nenávisť v Dobšinej. Vraj si treba zobrať príklad „z lásky“, ktorú po vražde 50 ľudí prezentovala premiérka Nového Zélandu – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.