Osuský: USA sú ako jediní ochotní postaviť na nohy obranyschopnosť Slovenska. Sme pre nich ako rozvojová krajina. Paška oponuje: Nemôžeme s nimi ďalej rokovať! 

25. mar. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 25. marca 2019 (HSP/Foto:Screenshot RTVS)   Zákulisné špekulácie o možných predčasných voľbách neutíchli ani počas víkendu. V diskusných reláciách predstavitelia vládnej SNS opakovali svoj negatívny postoj k vyjednávaniu slovenských rezortov zahraničia a obrany so Spojenými štátmi o špeciálnej obrannej zmluve, ktorej súčasťou má byť aj vybudovanie muničných skladov na Záhorí. Predstavitelia opozície americkí projekt …

Source: Osuský: USA sú ako jediní ochotní postaviť na nohy obranyschopnosť Slovenska. Sme pre nich ako rozvojová krajina. Paška oponuje: Nemôžeme s nimi ďalej rokovať! – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.