Anton Hrnko prvýkrát od rodinnej tragédie: „Hor sa voliť! Všetci, do nohy“. To, že pre mnohých pôjde o voľbu menšieho zla, nie je dôvod na kapituláciu.

25. mar. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 25. marca 2019 (HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   Poslanec Národnej rady Anton Hrnko (SNS) na Facebooku vyzýva verejnosť, aby neignorovala druhé kolo volieb prezidenta SR, a aby využila svoje demokratické ústavné volebné právo. Ide o prvé verejné politické vyhlásenie poslanca Hrnka od úmrtia jeho troch rodinných príslušníkov pri leteckej havárii v Afrike pred dvoma týždňami. Mnoho …

Source: Anton Hrnko prvýkrát od rodinnej tragédie: „Hor sa voliť! Všetci, do nohy“. To, že pre mnohých pôjde o voľbu menšieho zla, nie je dôvod na kapituláciu – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.