NATO postaví v Poľsku rozsiahly sklad .americkej techniky. Do roku 2021 po celej Európe vznikne 250 podobných základní.

23. mar. 2019 | Nekomentovaný výber

Varšava 23. marca 2019 (HSP/Foto:TAR/AP-Geert Vanden Wijngaert)   NATO chce postaviť v poľskej obci Powidz objekt, v ktorom sa bude skladovať americká vojenská technika, vyhlásil generálny tajomník NATO Jens Stoltenberg v interview pre denník The Wall Street Journal. Ako oznámil generálny tajomník NATO, výstavba objektu začne tento rok v lete a potrvá dva roky. V tomto …

Source: NATO postaví v Poľsku rozsiahly sklad americkej techniky. Do roku 2021 po celej Európe vznikne 250 podobných základní – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.