Európski ľudovci pozastavili členstvo strany Fidesz. Štefanec: Za principiálnym postojom proti Orbánovi stojí aj KDH, je to dôkaz, že sme jednotní! Orbán: To nemôžete urobiť. Svoju politiku nezmeníme.

20. mar. 2019 | Nekomentovaný výber

Brusel 20. marca 2019 AKTUALIZOVANÉ (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Jean-Francois Badias)   Najvyšší politickí predstavitelia Európskej ľudovej strany (EPP) v stredu večer v Bruseli s okamžitou platnosťou potvrdili pozastavenie členstva maďarskej vládnej strany Fidesz v najväčšej európskej politickej rodine. Pre TASR informáciu potvrdil poslanec Ivan Štefanec (KDH), ktorý mal hlasovacie právo Štefanec potvrdil správu, ktorú prostredníctvom Twitteru zverejnil predseda …

Source: Európski ľudovci pozastavili členstvo strany Fidesz. Štefanec: Za principiálnym postojom proti Orbánovi stojí aj KDH, je to dôkaz, že sme jednotní! Orbán: To nemôžete urobiť. Svoju politiku nezmeníme – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.