Kiska sa definitívne chystá do politiky. Vznik strany má oznámiť po prezidentských voľbách.

20. mar. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 20. marca 2019 (HSP/Foto:SITA/Martin Medňanský)   Súčasná dosluhujúca hlava štátu Andrej Kiska napriek daňovým a pozemkovým kauzám predsa len vstúpi do straníckej politiky s vlastným politickým subjektom. Andrej Kiska po skončení druhého kola prezidentských volieb (30. marca 2019) oznámi vstup do straníckej politiky, pričom má ísť o nový projekt. Informovala o tom televízia Markíza …

Source: Kiska sa definitívne chystá do politiky. Vznik strany má oznámiť po prezidentských voľbách – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.