Toto je dnes Nemecko: Žena z obáv, že ju označia za nacistku, zamlčala znásilnenie.

15. mar. 2019 | Nekomentovaný výber

Jen 15. marca 2019 (HSP/Roman Bednár/Foto:Pixabay)   Prípad sa stal pred desiatimi mesiacmi v Jene, ale len nedávno ho polícia začala vyšetrovať. 22-ročná študentka sa koncom apríla minulého roku vracala krátko po polnoci od priateľky domov. Do domu rodičov, kde bývala, to nemala ďaleko. Približne päťsto metrov Kráčala popri rieke Saale, ako mnohokrát predtým, keď …

Source: Toto je dnes Nemecko: Žena z obáv, že ju označia za nacistku, zamlčala znásilnenie – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.