Kiskove vyhlásenia k daňovej kauze sú podľa polície nepravdivé. Vyšetrovania pokračujú aj v dvoch pozemkových prípadoch.

15. mar. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava/Poprad 15. marca 2019 (HSP/Foto:SITA-Diana Černáková)   Najvyšší ústavný činiteľ štátu aj v týchto dňoch v médiách poučuje o slušnosti spravodlivosti a férovosti, no sám je zapletený minimálne do troch prípadov, ktoré v súčasnosti vyšetruje polícia a navyše prezident Kiska pri informovaní verejnosti o svojich problémoch so zákonom údajne zavádza verejnosť Súd v Poprade minulý …

Source: Kiskove vyhlásenia k daňovej kauze sú podľa polície nepravdivé. Vyšetrovania pokračujú aj v dvoch pozemkových prípadoch – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.