Ondrejcsák: 105-miliónový americký projekt mohol, naopak, zvýšiť našu suverenitu. Bola to reakcia Obamovej administratívy na útok Ruska a anexiu Krymu. My to nemôžeme len tak odmietnuť! 

13. mar. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 13. marca 2019 (HSP/Foto:Screenshot YouTube)   Štátny tajomník ministerstva obrany za Most-Híd Róbert Ondrejcsák v rozhovore pre rádio Express uviedol, že nechápe, ako môže investícia Spojených štátov na Slovensku ohroziť suverenitu krajiny “Ja sa veľmi čudujem, kam sme sa to dostali po tom, ako sovietske vojská, ruské vojská opustili územie SR, keď sme situácii, …

Source: Ondrejcsák: 105-miliónový americký projekt mohol, naopak, zvýšiť našu suverenitu. Bola to reakcia Obamovej administratívy na útok Ruska a anexiu Krymu. My to nemôžeme len tak odmietnuť! – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.