Trnavský arcibiskup otvorene: „Kresťan sa nemôže nechať zmanipulovať a voliť ultraliberálnych kandidátov.“ Kritiku obdržal aj disidentský kandidát.

11. mar. 2019 | Nekomentovaný výber

Trnava 11. marca 2019 (HSP/Foto:Screenshot TV Lux)   Rímskokatolícky arcibiskup Trnavskej arcidiecézy Mons. Ján Orosch sa v kázni, ktorú naživo vysielala aj televízia Lux, otvorene postavil proti tomu, aby veriaci volili v prezidentských voľbách liberálnych kandidátov. Podľa jeho vyjadrení je takisto “ťažkým hriechom”, ak napríklad kňaz v médiách otvorene propaguje takýchto “ultraliberálnych kandidátov” “Možnosť priamej …

Source: Trnavský arcibiskup otvorene: „Kresťan sa nemôže nechať zmanipulovať a voliť ultraliberálnych kandidátov.“ Kritiku obdržal aj disidentský kandidát – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.