Překvapivé rozuzlení. Indonésanka podezřelá z vraždy Kimova bratra je na svobodě.

11. mar. 2019 | Nekomentovaný výber

Malajsijská prokuratura bez udání důvodu stáhla obžalobu z vraždy, kterou podala na Indonésanku Siti Aisyahovou kvůli útoku na bratra diktátora Kim Čong-una. Indonésanka už je na svobodě. Kim Čong-nam předloni zemřel krátce poté, co mu dvojice žen na letištním terminálu v Kuala Lumpuru vstříkla do obličeje nervový plyn VX. Podle agentury AP byl kvůli propuštění Indonésanky pozastaven i proces s Vietnamkou Doan Thi Huong.

Source: Překvapivé rozuzlení. Indonésanka podezřelá z vraždy Kimova bratra je na svobodě

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.