Ukrajinské médiá ukazujú, že Ukrajinu riadi americká ambasáda v Kyjeve. Veľvyslankyňa „radí“, koho treba odvolať a aké zmeny treba robiť.

8. mar. 2019 | Nekomentovaný výber

Ukrajinské médiá ukazujú, že Ukrajinu riadi americká ambasáda v Kyjeve. Veľvyslankyňa „radí“, koho treba odvolať a aké zmeny treba robiť. 1Kyjev 8. marca 2019 (HSP/Strana/Strana/ZN/Foto:Screenshot AUS)   Ukrajinské médiá poukazujú na to, kto diriguje Ukrajinu, pravidelne sa mieša do vnútorných záležitostí „nezávislej“ krajiny. Denník Strana informoval, že americká veľvyslankyňa na Ukrajine Marie Louise Yovanovitchová vyhlásila, že treba odvolať z funkcie hlavu Špecializovanej protikorupčnej prokuratúry Nazara Cholodnického Denník Strana sa odvoláva na vystúpenie veľvyslankyne, ktoré je zverejnené …

Source: Ukrajinské médiá ukazujú, že Ukrajinu riadi americká ambasáda v Kyjeve. Veľvyslankyňa „radí“, koho treba odvolať a aké zmeny treba robiť – Hlavné správy

Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov.
Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.

Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná. Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet.

Ďakujeme každému z Vás za podporu.

0 komentárov

O slobode spoločnosti 14 – Ako sa postaviť k médiám ? 2.

hosť : Mgr. Peter Marman, PhD.
moderuje : Boris Koroni

Nový archív LBRY

blank

Najnovšie články

blank
Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
blank
blank
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme