Ukrajinské médiá ukazujú, že Ukrajinu riadi americká ambasáda v Kyjeve. Veľvyslankyňa „radí“, koho treba odvolať a aké zmeny treba robiť.

8. mar. 2019 | Nekomentovaný výber

Kyjev 8. marca 2019 (HSP/Strana/Strana/ZN/Foto:Screenshot AUS)   Ukrajinské médiá poukazujú na to, kto diriguje Ukrajinu, pravidelne sa mieša do vnútorných záležitostí „nezávislej“ krajiny. Denník Strana informoval, že americká veľvyslankyňa na Ukrajine Marie Louise Yovanovitchová vyhlásila, že treba odvolať z funkcie hlavu Špecializovanej protikorupčnej prokuratúry Nazara Cholodnického Denník Strana sa odvoláva na vystúpenie veľvyslankyne, ktoré je zverejnené …

Source: Ukrajinské médiá ukazujú, že Ukrajinu riadi americká ambasáda v Kyjeve. Veľvyslankyňa „radí“, koho treba odvolať a aké zmeny treba robiť – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.