Polomonarcha a „prezident slnko“ – Macron predniesol len ďalšie dôvody, prečo vystúpiť z EÚ, upozornil Václav Klaus.

8. mar. 2019 | Nekomentovaný výber

Praha 8. marca 2019 (HSP/Foto:TASR-Michal Svítok)   Podľa bývalého prezidenta Českej republiky Václava Klausa, francúzsky prezident Macron, ktorého nazval symbolicky “prezident slnko” vo svojom predvolebnom prejave “Za európsku obrodu” povedal európskemu kontinentu, že “Európa je on,” a preto je vraj nevyhnutné, aby vyzerala podľa jeho predstáv Klaus tvrdí, že v kontexte postdemokratickej EÚ ide o “velikášstvo” doposiaľ …

Source: Polomonarcha a „prezident slnko“ – Macron predniesol len ďalšie dôvody, prečo vystúpiť z EÚ, upozornil Václav Klaus – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.