Čaputová ako súčasť liberálnej mafie?

8. mar. 2019 | Nekomentovaný výber

Autor príspevku na portáli Postoj vyjadril závažné pochybnosti o čestnosti a dôveryhodnosti kandidátky na post (p)rezidenta Zuzany Čaputovej.

Ak vieryhodným spôsobom Čaputová nedoloží vykonávanie advokátskej praxe a stane sa prezidentkou, potom budeme mať na čele krajiny človeka, ktorý ako súčasť organizovanej skupiny vedome porušuje zákony. Takáto činnosť má svoje označenie a takáto skupina má svoje meno. Mafia.

Autor článku zakázal preberanie z Postoja, preto si to prečítajte v linku 
https://blog.postoj.sk/41240/etuda-o-imidzi-mastickarky-alebo-par-poznamok-k-caputovej-cv-alfi

Zdroj: https://slobodnyvyber.sk/podcast/caputova-ako-sucast-liberalnej-mafie/

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.