Veľké venezuelské sťahovanie: Po presťahovaní ropnej európskej centrály Caracas presťahuje do Moskvy aj centrálu domácej metalurgickej spoločnosti.

7. mar. 2019 | Nekomentovaný výber

Moskva 7. marca 2019 (HSP/russiapost.su/Foto:SITA/AP-Pavel Golovkin)   Viceprezidentka Venezuely Delcy Rodríguezová počas svojej návštevy Moskvy prezradila, že „veľké sťahovanie“ nekončí: po presťahovaní svojej európskej centrály štátnej ropnej spoločnosti PDVSA Caracas presťahuje do Moskvy aj centrálu domácej metalurgickej spoločnosti CVG /Corporacion Venezolana de Guayana/, ktorá sa zaoberá ťažbou a spracovaním zlata, diamantov, železa, ocele, hliníku a …

Source: Veľké venezuelské sťahovanie: Po presťahovaní ropnej európskej centrály Caracas presťahuje do Moskvy aj centrálu domácej metalurgickej spoločnosti – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.