Slovensko má teraz strašné problémy, tvrdí Schwarzenberg. „Ale keď si zvolia Čaputovú, budú na míle pred nami.“ 

7. mar. 2019 | Nekomentovaný výber

Praha 7. marca 2019 (HSP/Sputnik/Foto:TASR-Michal Svítok)   Karel Schwarzenberg by mal podstúpiť operáciu srdca. Napriek tomu však v nemocnici prijal reportérov z Denníka N a poskytol im rozhovor Ako jednu z tém redaktorka Renata Kalenská načrtla tému ohľadom ministerstva zahraničných vecí a súčasného ministra zahraničia Tomáša Petříčka. A ukázalo sa, že Schwarzenberg je s Petříčkom veľmi …

Source: Slovensko má teraz strašné problémy, tvrdí Schwarzenberg. „Ale keď si zvolia Čaputovú, budú na míle pred nami“ – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.