Lavrov: Boltonov odkaz na Monroeovu doktrínu je urážkou Latinskej Ameriky.

5. mar. 2019 | Nekomentovaný výber

Moskva 4. marca 2019 (TASR/HSP/Foto:SITA/AP-Pavel Golovkin)   Ruský minister zahraničných vecí Sergej Lavrov v pondelok vyhlásil, že poradca prezidenta USA pre národnú bezpečnosť John Bolton svojim odkazovaním sa na tzv. Monroeovu doktrínu urazil štáty Latinskej Ameriky. Informovala o tom agentúra Interfax “Po tom, ako bola v roku 1945 vytvorená OSN, riadi sa medzinárodné právo chartou …

Source: Lavrov: Boltonov odkaz na Monroeovu doktrínu je urážkou Latinskej Ameriky – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.