Když není občan poslušný a má málo bodů, nesmí si koupit ani lístek na vlak. Pilotní projekt největšího orwellovského systému je v Číně v plném proudu.

5. mar. 2019 | Nekomentovaný výber

I když je svoboda v Evropě na ústupu a autority neustále vymýšlejí, jak občany sešněrovat a vysvětlit jim, jak mají správně uvažovat a co přesně si mají o světě myslet, v Číně je Velký bratr mnohem dál. Zatímco cenzura u nás postupuje salámovou metodou, v Říši středu přímo blokují „závadné“ stránky a především zavedli systém, […]

Source: Když není občan poslušný a má málo bodů, nesmí si koupit ani lístek na vlak. Pilotní projekt největšího orwellovského systému je v Číně v plném proudu – Časopis Šifra

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.