Chystajú Lajčákovci s Američanmi niečo poza chrbát občanov? Prečo ministerstvo neodpovedalo na otázku, či chystá umiestnenie amerických vojsk na Slovensku? 

5. mar. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 5. marca 2019 (HSP/Foto:SITA-Branislav Bibel)   Ministerstvo zahraničných vecí SR rokuje s vojenskými predstaviteľmi USA o podobnej zmluve, akú pripravujú aj ďalšie európske štáty. Obsah zmluvy je pred verejnosťou utajený, ale podľa reakcií niektorých národne orientovaných politikov to asi nebude nič, z čoho by mali mať občania radosť Maďarský minister zahraničných vecí Péter Szijjártó …

Source: Chystajú Lajčákovci s Američanmi niečo poza chrbát občanov? Prečo ministerstvo neodpovedalo na otázku, či chystá umiestnenie amerických vojsk na Slovensku? – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.