V Maďarsku musel odstúpiť prezident, keď sa zistilo, že získal titul podvodom. Hrozí to aj Šefčovičovi? 

4. mar. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 4. marca 2019 (HSP/Foto:Kombosnímka)   Bývalý maďarský prezident Pál Schmitt musel v roku 2012 zo svojho postu rezignovať po tom, čo sa zistilo že jeho dizertačná práca bola takmer úplnou kópiou cudzej práce a Semmelweisova univerzita v Budapešti mu odobrala titul. Nie je to zďaleka ojedinelý prípad, keď sa politici museli vzdať funkcií pre neoprávnene používaný …

Source: V Maďarsku musel odstúpiť prezident, keď sa zistilo, že získal titul podvodom. Hrozí to aj Šefčovičovi? – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.