Schutz z denníka SME: Každý kto považuje triviálne Kiskove daňové kauzy za závažné je užitočný idiot Smeru.

2. mar. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 2. marca 2019 (HSP/Foto:HSP)   Kritika daňových podvodov prezidenta Kisku, za ktoré mu hrozí 7 až 12 rokov a ich vyšetrovanie zo strany kriminálnej agentúry nenechali chladnými redaktora denníka SME Petra Schutza, ktorý daňové delikty prezidenta Kisku vníma úplne v inej rovine akou je trestnoprávna. Podľa neho sa jedná o brutálne zneužitie štátnej moci v politickom boji a každý …

Source: Schutz z denníka SME: Každý kto považuje triviálne Kiskove daňové kauzy za závažné je užitočný idiot Smeru – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.