Spravodlivosť zabrala. Súd neodkladným opatrením nariadil vyradenie Hlavných správ zo zoznamu konšpirátorov.

28. feb. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 28. februára 2018 (HSP/Foto: HSP)   Reklamná agentúra NetSuccess vo väčšinovom vlastníctve spoločnosti Petit Press, ktorá vydáva denník, Sme prišla v roku 2016 s iniciatívou, ktorá mala finančne poškodiť ich konkurenciu a vytvorila zoznam konšpiračných webov, kam zaradila aj Hlavné správy. Prefíkane namiešala koktail rôznych neserióznych webov a pre denník Sme konkurenčných projektov, ktoré sa týmto pokúsila odstaviť …

Source: Spravodlivosť zabrala. Súd neodkladným opatrením nariadil vyradenie Hlavných správ zo zoznamu konšpirátorov – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.