Igor Matovič a jeho kritika politiky USA

28. feb. 2019 | Nekomentovaný výber

Svojho času jeden „mysliteľ“ napísal, že každý kto kritizuje politiku USA je fašista.

Podľa tejto obzvlášť hutnej progresivistickej definície musíte poprieť všetko, čo tvorí identitu a korene vlastnej krajiny, aby ste nedostali nálepku. Čiže nemôžete obhajovať ani záujmy voličov, ktorí toto požadujú, V konečnom dôsledku je vlastne zakázaná aj kritika a sloboda slova. Antifašistom je teda ten, kto je fašista.

Matovič svojou odvahou otvoriť niektoré témy umožňuje kritickú diskusiu a za to mu treba vzdať hold. A nie, fašizmus to nie je…

zdroj: https://slobodnyvyber.sk/podcast/igor-matovic-a-jeho-kritika-politiky-usa/

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.