Radačovský podáva návrh na trestné stíhanie prezidentovho hovorcu Krpelana, Pellegriniho a Bugára vo veci vydierania.

27. feb. 2019 | Nekomentovaný výber

Z medializovaných správ vyplýva, že na Roberta Fica bolo podané trestné oznámenie pre spáchanie zločinu vydierania podľa § 189 ods. 1,2 Trestného zákona. Za takejto dôkaznej situácie bolo preto povinnosťou vyššie citovaných osôb oznámiť tieto skutočnosti orgánom činným v trestnom konaní tak, ako to vyplýva z ustanovenia § 340 ods. 1 Trestného zákona. Pokiaľ takto nekonali, je dôvodné podozrenie, že sa mohli dopustiť trestného činu neoznámenia trestného činu podľa § 340 Trestného zákona

Source: Radačovský podáva návrh na trestné stíhanie prezidentovho hovorcu Krpelana, Pellegriniho a Bugára vo veci vydierania – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.