Szijjártó: „Džihádisti sa vracajú do EÚ po stovkách, toto sa musí zastaviť!“ 

22. feb. 2019 | Nekomentovaný výber

Istanbul 22. februára 2019 (HSP/Foto:TASR-Marko Erd)   Maďarský minister zahraničných vecí, Péter Szijjártó, varoval, že Európska únia trvá na posilnení prisťahovalectva v čase, keď sa radikálni islamskí extrémisti vracajú z ruín islamského štátneho kalifátu “po stovkách”, a to “je nutné zastaviť,” Informuje portál Breitbart Po stretnutí na fóre Budapešťského procesu v Istanbule štátny predstaviteľ Fideszu …

Source: Szijjártó: „Džihádisti sa vracajú do EÚ po stovkách, toto sa musí zastaviť!“ – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.