Slovenskí branci podávajú trestné oznámenie na Aktuality.sk kvôli relácii Michala Kovačiča s názvom „Fair play“.

22. feb. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 22. februára 2019 (HSP/Foto:Screenshot:Video)   Občianske združenie Naša vlasť je budúcnosť a jej sekcia Slovenskí branci, podala trestné oznámenie na portál Aktuality.sk vo vzťahu k reportáži pána Michala Kovačiča s názvom „Zo Slovenských brancov môže vzísť nový Breivik“, kde sa snažili cielene vytvoriť diskusiu s pozvaným hosťom pánom Lazarovom, v rámci ktorej mali za cieľ značnou mierou poškodiť …

Source: Slovenskí branci podávajú trestné oznámenie na Aktuality.sk kvôli relácii Michala Kovačiča s názvom „Fair play“ – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.