Veselá odpoveď Venezuely na vykalkulovaný americký „humanitárny“ cirkus: Koncert a humanitárna pomoc pre Kolumbiu! 

21. feb. 2019 | Nekomentovaný výber

Caracas 20. februára 2019 (HSP/Foto:TASR/AP-Fernando Vergara)   Venezuela usporiada koncert pre Kolumbiu a pošle jej aj humanitárnu pomoc. Veľká časť obyvateľov Kolumbie, tejto „demokratickej“ krajiny priateľov USA, ktorá sa zrazu tak nezištne rozhodla zachraňovať svojich východných susedov, žije totiž v biede Nezištnosť, to je to správne slovo, ktoré sa človeku derie na jazyk v súvislosti …

Source: Veselá odpoveď Venezuely na vykalkulovaný americký „humanitárny“ cirkus: Koncert a humanitárna pomoc pre Kolumbiu! – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.