Veselá odpoveď Venezuely na vykalkulovaný americký „humanitárny“ cirkus: Koncert a humanitárna pomoc pre Kolumbiu! 

21. feb. 2019 | Nekomentovaný výber

Veselá odpoveď Venezuely na vykalkulovaný americký "humanitárny" cirkus: Koncert a humanitárna pomoc pre Kolumbiu!  1Caracas 20. februára 2019 (HSP/Foto:TASR/AP-Fernando Vergara)   Venezuela usporiada koncert pre Kolumbiu a pošle jej aj humanitárnu pomoc. Veľká časť obyvateľov Kolumbie, tejto „demokratickej“ krajiny priateľov USA, ktorá sa zrazu tak nezištne rozhodla zachraňovať svojich východných susedov, žije totiž v biede Nezištnosť, to je to správne slovo, ktoré sa človeku derie na jazyk v súvislosti …

Source: Veselá odpoveď Venezuely na vykalkulovaný americký „humanitárny“ cirkus: Koncert a humanitárna pomoc pre Kolumbiu! – Hlavné správy

Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov.
Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.

Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná. Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet.

Ďakujeme každému z Vás za podporu.

0 komentárov

O slobode spoločnosti 14 – Ako sa postaviť k médiám ?

hosť : Mgr. Peter Marman, PhD.
moderuje : Boris Koroni

Nový archív LBRY

blank

Najnovšie články

blank
Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
blank
blank
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
blank
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.