Trump vyzval venezuelských vojakov, aby podporili opozičného lídra.

19. feb. 2019 | Nekomentovaný výber

Admiral Remigio Ceballos, Chief of Staff of the Armed Forces Strategic Operational Command speaks during a press conference to provide details of military drills that are being prepare in response to President Donald Trump’s warning of possible military action, at Fort Tiuna, Caracas, Venezuela, Friday, Aug. 25, 2017. The U.S. government announced new economic sanctions against Venezuela. (AP Photo/Ricardo Mazalan)

Americký prezident Donald Trump varoval v pondelok venezuelských vojakov, že ak budú naďalej podporovať prezidenta Nicolása Madura, tak „všetko stratia“.

Source: Trump vyzval venezuelských vojakov, aby podporili opozičného lídra

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.