„Skutočná maškaráda“ alebo ako BBC zinscenovala dôkaz chemického útoku v sýrskej Dúme.

18. feb. 2019 | Nekomentovaný výber

Damask 18. februára 2019 (HSP/RT/Foto:TASR/Ap-Media Office Of Douma City)   Investigatívna žurnalistka a editorka magazínu 21st Century Wire Vanessa Beeleyová publikovala na stránkach RT komentár k nedávnemu odhaleniu britskej stanice BBC, že viaceré scény následkov chemického útoku v Sýrii boli sfalšované (viac v článku) Beeleyová píše, že sa zdá, že mainstreamové médiá boli znovu odhalené, …

Source: „Skutočná maškaráda“ alebo ako BBC zinscenovala dôkaz chemického útoku v sýrskej Dúme – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.