Musíte čelit Íránu, zdůraznil Pompeo v Polsku. Netanjahuova slova o přípravě na válku vzbudila rozruch.

14. feb. 2019 | Nekomentovaný výber

Šéf americké diplomacie Mike Pompeo vyzval k nové éře spolupráce na Blízkém východě. Zahájil tak mezinárodní konferenci ve Varšavě, kterou svolaly Spojené státy. Americký ministr zahraničí při této příležitosti prohlásil, že bez konfrontace s Íránem nelze na Blízkém východě dosáhnout míru. Šéf izraelské vlády Benjamin Netanjahu fórum označil za historický obrat. Kritici mluví o protiíránské akci, Teherán pozvánku nedostal.

Source: Musíte čelit Íránu, zdůraznil Pompeo v Polsku. Netanjahuova slova o přípravě na válku vzbudila rozruch

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.